wtorek, 18 listopada 2014

Co zrobisz z tą ścianą?

webinarium dla projektanów wnętrz

Ostatnio otrzymałam interesujący e-mail, postanowiłam się z wami nim podzielić:

Co zrobisz z tą ścianą? Za tym tajemniczym hasłem kryje się webinarium dla projektantów wnętrz. Warto zwrócić uwagę na tak ciekawą formę zdobycia wiedzy, zwłaszcza że udział jest zupełnie darmowy.
„Co zrobisz z tą ścianą?” – webinar dla projektantów wnętrz

Czy czasami przytłacza Cię różnorodność produktów dekoracyjnych? Ich rosnąca liczba, możliwości zastosowania i łączenia, a do tego inwestorzy - często niezdecydowani, ale wymagający.

Oryginalnie i odważnie urządzone wnętrza potrafią wywołać burzliwą dyskusję. Tym bardziej, jeśli projekty kryją wiele mankamentów, a sami eksperci mają odmienne zdania na temat najlepszych rozwiązań. Taki właśnie będzie webinar, który przygotowujemy – inspirujący dla tych, którzy na co dzień inspirują innych.

Na żywo w Internecie z czatem, żebyś mógł wypowiedzieć się na temat tego, co zobaczysz i usłyszysz od zaproszonych do studia architektów i moderatorki spotkania, na co dzień prowadzącej blog Apetyczne Wnętrze. Tematem debaty będą zdjęcia prezentujące dobre i złe przykłady aranżacji wnętrz.

Webinar odbędzie się w drugim tygodniu grudnia, a wybór dokładnego terminu jego realizacji pozostawiamy Tobie!
Wejdź na http://lakma.tvip.pl/ zarejestruj się i wybierz termin webinaru „Co zrobisz z tą ścianą?”!Myślę, że warto spróbować. Zachęcam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz