poniedziałek, 11 marca 2013

Stwórz coś wyjątkowego, zaprojektuj tapetę.

fototapeta z własnego zdjęcia


Przedstawiam Wam absolutny hit wśród dostępnego na rynku asortymentu dekoracji ściennych. Przełamując nudę, narzucone przez projektantów obowiązujące trendy, macie możliwość mieć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego - fototapetę własnego projektu na swojej ścianie.
Projektowanie nie wymaga od Was wiedzy technicznej, jedyne czego potrzebujecie to wspaniały pomysł. Wchodzicie na stronę: http://decorations.fototapetyxl.pl/

Do wyboru są 2 opcje:

1. Własne zdjęcie - wybieracie własne zdjęcie ze swojego dysku (pamiętajcie że musi być ono wysokiej jakości!).

2. Wybór kategorii - wybieracie jedną z dostępnych kategorii i w niej szukacie idealnego zdjęcia do projektu (jeżeli wiecie co dokładnie Was interesuje, możecie skorzystać z wyszukiwarki wpisując słowo kluczowe np. kawa).

Wybrane zdjęcie dodajemy do edycji, ustawiamy rozmiar, oraz dodatkowe opcje:

- wybór kolorów - fototapeta może być czarno biała, jest to świetna opcja przy zdjęciach z naszego dysku, czarno białe fotografie nigdy się nie nudzą.

- pokaż pasy - dzięki tej funkcji mamy podgląd z ilu brytów będzie się składać nasza fototapeta.

- pokaż na ścianie - ustawiamy rozmiar naszej ściany i uzyskujemy wizualizację naszego projektu:

aranżacja z fototapetą

Pamiętajcie, że jest to tylko podgląd, a kupiona przez nas fototapeta nie będzie posiadała żadnych strat jakościowych, ani napisu fotolia.

Przy projektowaniu i wyborze rozmiaru zmienia nam się cena, która uzależniona jest od rozmiaru fototapety. Na bieżąco mamy podgląd ile będziemy musieli za nią zapłacić. Cena jest bardzo przystępna, biorąc pod uwagę fakt, że jest to nasz wymarzony projekt, oraz najważniejsze -  fototapeta na flizelinie. Tego rodzaju fototapety są jakościowo najlepsze, kładzie się je dużo łatwiej niż fototapety papierowe i są dużo bardziej trwałe. 

Zachęcam do sprawdzenia i życzę natchnienia przy projektowaniu :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz